Wyniki sortowane według etykiety: ogloszenia_en

18.04.2024
To instytucja sektora finansów publicznych, która zajmuje się wdrażaniem programów unijnych w Polsce i na Słowacji.
więcej o Wspólny Sekretariat Programu Interreg Polska - Słowacja rekrutuje na stanowisko Project Officer!

Staż Letni w Selvita

12.04.2024
Gotowy/a rozpocząć swoją karierę z nami? Tego lata czeka na Ciebie ekscytująca przygoda, która da Ci szansę na rozpoczęcie kariery i rozwinięcie umiejętności w różnych obszarach zawodowych.
więcej o Staż Letni w Selvita

Oferta dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu

22.03.2024
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą stanowiska dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu.
więcej o Oferta dla doktoranta na Uniwersytecie w Zurichu

Letni Staż w Shell. Zaaplikuj i rozpocznij swoją karierę!

29.02.2024
Szukasz pracy na wakacje? Ta oferta może być dla Ciebie! Zaaplikuj na płatny Letni Staż w Shell i rozpocznij swoją karierę. Nie boisz się wyzwań, chcesz się uczyć, a przy tym zdobywać pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli tak, to czekamy na Twoją aplikację!
więcej o Letni Staż w Shell. Zaaplikuj i rozpocznij swoją karierę!

Working in Science Internship Program 2024 - letni staż w AstraZeneca

16.02.2024
AstraZeneca zaprasza studentów ostatniego roku oraz absolwentów do aplikacji na letni program stażowy Working in Science! Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 20 lutego i potrwa do 18 marca.
więcej o Working in Science Internship Program 2024 - letni staż w AstraZeneca

12.02.2024
Głodny wyzwań? Dołącz do grupy, której sercem jest innowacja i przyczyń się do rewolucji mobilności! Plastic Omnium poszukuje wymagających, kreatywnych i inteligentnych młodych absolwentów, którzy wezmą udział w programie International Finance Graduate Program.
więcej o Ukończyłeś/aś kierunek związany z finansami? Plastic Omnium rekrutuje do International Finance Graduate Program!

21.12.2023
Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich poszukuje stażysty z zakresu web development (Java) do wsparcia w rozwoju stron internetowych Rzecznika zarówno w Internecie, jak i Ekstranecie. Przewidywane rozpoczęcie stażu: wiosna 2024.
więcej o Staż u Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich - web development (Java). Aplikuj do 22 stycznia!

'Language is my pass' - invitation for the webinar with Accenture

21.11.2023
Did you know that… great communication skills can take you anywhere you want to go, even to the other side of the globe? Wondering how? Join the online event “Cross-Cultural Communication” hosted by Accenture, increase your cross-cultural communication skills and find out what it’s like to work in a truly global organization!
więcej o 'Language is my pass' - invitation for the webinar with Accenture

15.11.2023
Trwa nabór do XIV edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce, organizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Kandydatów zgłaszać mogą zarówno profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy międzynarodowej, samorządy studenckie, inne organizacje studenckie, jak i koleżanki i koledzy.
więcej o XIV edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Zgłoś swojego kandytata/kandydatkę!

Zagraniczny staż w biurze sieci Coimbra. Aplikuj do 30 listopada!

14.11.2023
The Coimbra Group poszukuje studenta/studentki studiów magisterskich lub niedawno obronionego absolwenta/absolwentki na staż do swojego międzynarodowego zespołu w biurze w Brukseli. Jesteś kreatywny, dobrze zorganizowany i gotowy na zawodową przygodę? Aplikuj!
więcej o Zagraniczny staż w biurze sieci Coimbra. Aplikuj do 30 listopada!