Uwaga! Poniżej znajdują się archiwalne aktualności, przejdź na stronę główną, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami.

konkursy ogloszenia studenci doktoranci

Rusza III edycja Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego

02.05.2018
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.
więcej o Rusza III edycja Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego
ogloszenia

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór na staż

25.04.2018
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór kandydatów do programu Wakacyjnych Staży Studenckich. Program stażowy umożliwia zdobycie doświadczenia w instytucji wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP, a także daje szansę zatrudnienia w instytucjach administracji państwowej.
więcej o Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór na staż
szkolenia studenci absolwenci

Warsztat: Assessment Centre z Alexander Mann Solutions

24.04.2018
Biuro Karier UJ i Alexander Mann Solutions zapraszają na warsztat Assessment Centre. Warsztat ma na celu przedstawić zasady działania, zaplecze organizacyjne i przykładowe zadania stosowane w Ośrodkach Oceny.
więcej o Warsztat: Assessment Centre z Alexander Mann Solutions
ogloszenia studenci

NATO Internship Programme

17.04.2018
NATO has opened the 16th call for applications for NATO-funded and GRANT-funded internships for placements in 2019. Each vacancy is opened for 4 weeks.Regularly consult the website as every day we will be opening more internship vacancies.
więcej o NATO Internship Programme
szkolenia ogloszenia studenci

MS Excel poziom średniozaawansowany - brak wolnych miejsc

17.04.2018
Biuro Karier oraz Lufthansa Global Business Services zapraszają na kolejne szkolenie w ramach LGBS Academy: MS Excel poziom średniozaawansowany.
więcej o MS Excel poziom średniozaawansowany - brak wolnych miejsc
szkolenia ogloszenia studenci absolwenci

Szkolenie: PIERWSZA PRACA – nie daj się zaskoczyć!

13.04.2018
Biuro Karier UJ oraz Państwowa Inspekcja Pracy w Krakowie zapraszają na bezpłatne szkolenie: „PIERWSZA PRACA – nie daj się zaskoczyć!”
więcej o Szkolenie: PIERWSZA PRACA – nie daj się zaskoczyć!
szkolenia ogloszenia studenci absolwenci

12.04.2018
Biuro Karier UJ oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie studentów i absolwentów UJ.
więcej o Szkolenie: Wylęgarnia sukcesu czyli o co chodzi z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości UJ?
szkolenia studenci doktoranci absolwenci

Szkolenie: Jak budować swój wizerunek w sieci?

05.04.2018
Biuro Karier UJ i firma Alexander Mann Solutions zapraszają na szkolenie! Warsztat koncentruje się wokół praktycznych porad na temat budowania swojej obecności w sieci w taki sposób, aby ułatwić poszukiwanie i zdobycie wymarzonej pracy.
więcej o Szkolenie: Jak budować swój wizerunek w sieci?

Zajęcia mentoringowe: Prezentacja a moderacja

03.04.2018
Prowadzenie rozmowy a prezentacja. Podobne a zarazem różne umiejętności. Słuchanie vs bycie wysłuchanym. Wspólne dla obu to symultaniczne mówienie, reagowanie na sygnały niewerbalne a przede wszystkim bycie wiarygodnym oraz zjednywanie sobie audytorium.
więcej o Zajęcia mentoringowe: Prezentacja a moderacja

Szkolenie: Gra Logistyczna z firmą Motorola

03.04.2018
17 kwietnia Biuro Karier UJ i firma Motorola zapraszają na szkolenie! Prezentowana gra logistyczna pozwoli każdemu uczestnikowi zobaczyć realne konsekwencje podejmowanych decyzji.
więcej o Szkolenie: Gra Logistyczna z firmą Motorola