Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Archiwum aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Uwaga! Poniżej znajdują się archiwalne aktualności, przejdź na stronę główną, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór na staż

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęło nabór kandydatów do programu Wakacyjnych Staży Studenckich. Program stażowy umożliwia zdobycie doświadczenia w instytucji wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP,           a także daje szansę zatrudnienia w instytucjach administracji państwowej.

Staże organizowane są nieprzerwanie od 2008 roku. W ciągu minionych lat program stał się prestiżową formą zdobywania kompetencji na najwyższym szczeblu administracji oraz stwarzał możliwość rozpoczęcie kariery zawodowej. Z przeszło setki dotychczasowych stażystów, pięcioro pracuje obecnie w BBN, a wielu nadal utrzymuje kontakty z ekspertami Biura.

Laureaci XI edycji WSS przez miesiąc będą mieli możliwość pracy z analitykami BBN   w wybranym przez siebie departamencie Biura: Analiz Strategicznych, Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi, Prawa i Bezpieczeństwa Pozamilitarnego oraz Archiwum.

Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów na egzamin zaproszonych zostanie kilkudziesięciu wybranych w procesie rekrutacyjnym. Jednym z wymogów, umożliwiającym udział w procesie kwalifikacyjnym jest średnia ocen uzyskanych           w czasie studiów na poziomie powyżej 4,0. Egzamin będzie się składał z pisemnego testu wiedzy i rozmowy kwalifikacyjnej.

Studentom mieszkającym poza Warszawą, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego pokryje koszty zakwaterowania w Domu Studenta Uniwersytetu Warszawskiego.

Formularz aplikacyjny oraz wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.bbn.gov.pl/staze. Termin przesyłania aplikacji upływa 6 maja 2018 r.

Data opublikowania: 25.04.2018
Osoba publikująca: Olga Jando