Biuro Karier

Kim jesteśmy?

Biuro Karier, będące częścią Centrum Wsparcia Dydaktyki, to miejsce, w którym studenci i absolwenci UJ mają możliwość uzyskania aktualnych informacji o rynku pracy. Oferujemy wsparcie w zdobyciu praktycznej wiedzy na temat skutecznych metod poszukiwania pracy, planowania rozwoju zawodowego, a także przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, i pozytywnego zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej. Podpowiadamy, jak dobrze wykorzystać czas podczas studiów oraz jak odnaleźć się na rynku pracy po ich ukończeniu.

Do naszych podstawowych aktywności należy:

• świadczenie indywidualnych konsultacji doradczych i coachingowych,
  • prowadzenie i organizowanie szkoleń i warsztatów,
  • organizowanie targów pracy,
  • prowadzenie badań rynku pracy i monitorowanie losów zawodowych naszych absolwentów.

Nasza misja

Wspieramy osoby studiujące na UJ oraz te, które ukończyły studia w wejściu na rynek pracy poprzez organizację i prowadzenie inspirujących wydarzeń, indywidualnych konsultacji oraz dostarczanie danych z wielu badań, ponieważ wierzymy, że w ten sposób mogą rozwijać własne talenty i efektywnie budować swoją markę na rynku pracy.

Poznaj nasz zespół!

Agnieszka Dudziak - Kierowniczka Biura Karier

email: agnieszka.dudziak@uj.edu.pl

Piotr Rapciak – Zastępca Kierowniczki Biura Karier

Paulina Hojda – Koordynatorka zespołu ds. realizacji badań w Centrum Wsparcia Dydaktyki

• koordynowanie prac zespołu realizującego badania z zakresu jakości kształcenia
  • zarządzanie informatyczną infrastrukturą badawczą (w tym systemem bazodanowo-raportującym)
  • realizacja badań w obszarze związków kształcenia z rynkiem pracy (badania pracodawców)
  • e-mail: paulina.hojda@uj.edu.pl
  • tel. 519 078 097

Marcin Baumann

• socjolog
  • realizacja badań z zakresu jakości kształcenia w UJ (Badanie Kandydatów na Studia, Monitorowanie Losów Absolwentów, badania studentów)
  • e-mail: marcin.baumann@uj.edu.pl

• konsultacje indywidualne
  • e-mail: emilia.latala@uj.edu.pl
  • tel. 506 418 851, 12 663 26 47

Stanowisko pracy powstałe w wyniku realizacji projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) wdrażanego przez Uniwersytet Jagielloński i współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.