Cisco

22.02.2024 – 31.05.2024
Remote
gabtoth@cisco.com
  • Recent school leaver or graduate or finishing your degree or related program by 2025; or a career changer looking to work in the IT Networking industry.
  • You speak English (other language, such as Portuguese, Italian, Spanish, French, German is an ADVANTAGE).
  • You have a real passion for technologies and the desire to learn and develop IT Networking skills.
  • You are willing to work from Poland or Portugal after Program completion.
  • 🔍On the program you will get: Engaging courses, online content, tools Experts delivering content virtually Hands-on experience in labs working collaboratively and individually Preparation for industry-recognized certifications Pathways to higher education and career opportunities Access to career tools, and social networking Critical 21st century soft & technical skills … and a lot of fun 😊 What’s more, the possibility to be hired into one of our client-facing early in career roles!
  • Poland
Apply via this link: https://jobs.cisco.com/jobs/ProjectDetail/Cisco-Incubator-Program-12-Edition-Networking-EMEA-Register-Your-Interest/1412694
Główna branża firmy
IT

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.