WOFIL Robert Muszański

08.03.2024 – 30.06.2024
Krynica-Zdrój
wofil@wofil.pl
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (firma gotowa jest szkolić potencjalnego pracownika na to stanowisko)
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • mile widziana znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • systematyczność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • bieżący monitoring aktualnych ogłoszeń przetargowych w zakresie obszaru działalności firmy na portalach przetargowych
  • obsługa postępowań przetargowych zgodnie z zasadami i trybami określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych (analiza SIWZ, weryfikacja spełniania warunków udziału w postępowaniach, przygotowywanie ofert przetargowych)
  • sporządzanie dokumentacji przetargowej (oferty, wnioski, wyjaśnienia, odwołania)
  • prowadzenie korespondencji z Zamawiającymi (składanie zapytań, uzupełnianie dokumentacji ofertowej, udzielanie wyjaśnień)
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu sprawnego pozyskiwania dokumentów wymaganych w procesach przetargowych
  • aktywne wspieranie działu inwestycji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na atrakcyjnych warunkach
  • ubezpieczenie medyczne
CV przesłane na adres e-mail: m.radzik@wofil.pl lub wofil@wofil.pl
Główna branża firmy
Przemysł, produkcja

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.