Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Specjalista ds logistyki i zamówień

praca - etat
Specjalista ds logistyki i zamówień
Forma zatrudnienia
etat
Przyjmowanie zgłoszeń
28.03.2024 – 28.04.2024
Krosno ul. Bieszczadzka 31
kariera@merkurymarket.pl
  • wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci),
  • -doskonała umiejętność zarządzania czasem oraz organizacja pracy własnej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • -monitorowanie i analiza potrzeb rynku.
  • -przygotowywanie i realizacja zamówień,
  • -monitorowanie statusu zamówień towarowych
  • -nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów
  • -odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce
  • umowa o pracę, szkolenie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV na adres kariera@merkurymarket.pl
Główna branża firmy
Transport, spedycja i logistyka

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.