Scanmed Spółka Akcyjna

29.03.2024 – 30.04.2024
Centrum Medyczne przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie
hr@scanmed.pl
  • Wykształcenie wyższe w zakresie archiwistyki i zarządzania dokumentacją lub wykształcenie średnie – technik archiwista,
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel,
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy z bazami danych oraz dokładność,
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy.
  • Przejmowanie dokumentacji medycznej z różnych komórek organizacyjnych,
  • Przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej,
  • Udostępnianie dokumentacji archiwalnej,
  • Kwalifikowanie i klasyfikowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zarządzeniami wewnętrznymi,
  • Inicjowanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji i współpraca z zewnętrznym archiwum,
  • Ścisła współpraca z placówkami medycznymi oraz innymi działami Centrum Medycznego w celu zapewnienia najlepszych standardów wykonywanej pracy.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych oraz dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Ruchome godziny rozpoczęcia pracy (7:00-9:00),
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia, szkolenia oraz pomoc mentorską,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze archiwizacji dokumentacji medycznej w jednej z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia, o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego: https://scanmed.elevato.net/pl/specjalistaspecjalistka-ds-archiwizacji-dokumentacji-medycznej,j,2962
Główna branża firmy
Usługi medyczne, produkcja leków, zdrowie

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.