MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego Spółka Akcyjna

Praktykant/Praktykantka w zespole doradztwa podatkowego

praktyka/staż - umowa cywilno-prawna
Praktykant/Praktykantka w zespole doradztwa podatkowego
Forma zatrudnienia
umowa cywilno-prawna
Przyjmowanie zgłoszeń
11.04.2024 – 31.05.2024
Warszawa/praca zdalna
kariera@mddp.pl
  •  Jesteś studentem/studentką 3-5 roku lub absolwentem studiów prawniczych, finansowych/ekonomicznych
  •  Jesteś zainteresowany/a prawem podatkowym
  •  Możesz pracować min. 30 h tygodniowo – mamy elastyczne godziny pracy, więc da się pogodzić studia z pracą 😊
  •  Bardzo dobrze znasz i poruszasz się po narzędziach z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  •  Bardzo dobrze znasz język angielski, zarówno w mowie jak i piśmie (mamy też klientów zagranicznych)
  •  Wykazujesz się wysokimi zdolnościami analitycznymi i komunikacyjnymi
  •  Lubisz pracę w zespole oraz istotne jest dla Ciebie budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji
  •  Współpraca w jednym z wyspecjalizowanych zespołów podatkowych (korporacyjne podatki dochodowe i międzynarodowe, tax M&A, VAT, PIT, CIT, podatki międzynarodowe w branży nieruchomości, ceny transferowe, tax litigation)
  •  Przygotowywanie analiz prawa podatkowego oraz czynnym udziałem w opracowaniu rozwiązań
  •  Przygotowywanie projektów opinii, raportów i kalkulacji
  •  Uczestniczenie w wypracowywaniu rozwiązań i dbałość o najwyższą jakość usług dla klientów
  •  Badanie orzecznictwa organów podatkowych, sądów oraz doktryny
  • Wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz możliwość pracy z cenionymi ekspertami
  • Udział w ciekawych projektach, podczas których poznasz cały kontekst pracy, a nie tylko wycinek projektu
  • Regularną i jakościową informację zwrotną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • Po okresie płatnych praktyk możliwość kontynuowania współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Wsparcie Buddiego i Opiekuna podczas okresu wdrożenia
  • Szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych, zarówno z zakresu merytorycznego (np. Akademii Podatkowej), jak i interpersonalnego. Mam też bibliotekę, w której znajdziecie wiele ciekawych pozycji do poczytania 🙂
  • Nieodpłatne lektoraty z języka angielskiego i niemieckiego w formule online
  • Pakiet benefitów: kartę sportową w Multisport, prywatną opiekę medyczną, opiekę weterynaryjną dla psów i kotów w PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej oraz wielu inicjatywach i imprezach integracyjnych
  • Atrakcyjną lokalizację biura – pracujemy w zabytkowym Pałacu Jabłonowskich przy placu Teatralnym 🙂
Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta i czujesz, że MDDP to TWOJE MIEJSCE – zapraszamy do nas! APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3d43dfa36a754577af9b2f0a3d41e724
Główna branża firmy
Administracja państwowa, wymiar sprawiedliwości oraz usługi prawne
W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym w art. 221 §1 Kodeksu Pracy. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego S.A., a także podmioty z grupy: MDDP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Finanse i Księgowość sp.k. (00-877 Warszawa, al. „Solidarności” 171, KRS 0000267836) i MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. (00-082 Warszawa, ul. Senatorska 18a, KRS 0000225667; przez okres 3 lat. Rozumiem, że wyrażenie przeze mnie zgody na przekazanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej niewyrażenie uniemożliwia mój udział w procesie rekrutacji.”. W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego S.A., a także podmioty z grupy: MDDP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Finanse i Księgowość sp.k. (00-877 Warszawa, al. „Solidarności” 171, KRS 0000267836) i MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. (00-082 Warszawa, ul. Senatorska 18a, KRS 0000225667 również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (przez okres 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji).”

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.