Comarch SA

Młodszy konsultant ze znajomością jęz. obcych (angielski/francuski/włoski/rumuński)

praca - etat
Forma zatrudnienia
etat
Przyjmowanie zgłoszeń
19.04.2024 – 25.05.2024
praca@comarch.pl
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana dobra znajomość języka francuskiego, włoskiego lub rumuńskiego
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, e-mail, mile widziana praca w systemie obsługi zgłoszeń)
  • Komunikatywność, łatwość formułowania myśli oraz dobra dykcja
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć jego zdobycia
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne klientów polskich i zagranicznych (obsługa zgłoszeń mailowych i telefonicznych)
  • Udział w podłączeniach firm do platformy Comarch EDI
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi aplikacji Comarch EDI i ECM
  • Praca hybrydowa, w trybie zmianowym w godz. 7:00-20:00
  • Stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów dla firm z branży Retail / FMCG / Logistyka / Motoryzacja zgodnie z międzynarodowymi standardami
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczny grafik i zróżnicowany system premiowy
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, a nawet stołówka
Formularz online: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-konsultant-asysty-technicznej-1786/#/form/offer/1315/step/1
Główna branża firmy
IT

Osoba publikująca: Grażyna Wojdyńska

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.