KPMG

Przyjmowanie zgłoszeń
22.04.2024 – 03.06.2024
rekrutacja@kpmg.pl
  • status absolwenta/absolwentki lub studenta/studentki min. 4. roku studiów prawniczych, dziennikarskich lub ekonomicznych
  • dyspozycyjność w wymiarze min. 32h tygodniowo
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Power Point)
  • chęć rozwijania wiedzy branżowej i zrozumienia nowych zagadnień biznesowych
  • dbałość o szczegóły
  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań
  • znajomość Lex lub Legalis będzie dodatkowym atutem
  • bieżąca analiza przepisów podatkowych, stanowisk organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych
  • współpraca przy przygotowaniu alertów podatkowych, prasówek, webinariów i innych materiałów
  • tworzenie i standaryzacja wewnętrznych produktów podatkowych
  • współtworzenie bloga podatkowego oraz magazynów KPMG
  • monitoring social mediów, internetowych stron rządowych, branżowych etc.
  • płatne praktyki
  • pracę hybrydową
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach
Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b2b020a7c5384538bf5196694b79e52d
Główna branża firmy
Administracja państwowa, wymiar sprawiedliwości oraz usługi prawne
Poznaj lepiej zespół Zespół Tax Knowledge Management wspiera na co dzień departament podatkowy KPMG m.in. w zakresie monitoringu legislacji, orzecznictwa oraz szeroko rozumianych analiz nowelizacji przepisów prawa podatkowego. Praca w Tax Knowledge Management to także możliwość współtworzenia bloga podatkowego oraz innych publikacji podatkowych. Zespół zajmuje się również organizacją i prowadzeniem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.