Capgemini Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. administracji personalnej

praca - etat
Specjalista ds. administracji personalnej
Forma zatrudnienia
etat
Przyjmowanie zgłoszeń
25.04.2024 – 23.05.2024
recruitmentbpo.pl@capgemini.com
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office - w szczególności programu EXCEL a także SAP HR i/lub TETA
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, systematyczność z dbałością o terminy, samodzielność w działaniu
  • Gotowość do pracy w zmiennym, dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Nastawienie na realizację złożonych celów, elastyczność w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów
  • Prowadzenie procesów kadrowych dla pracowników Spółki
  • Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo – płacowym TETA i SF
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Udział w projektach i inicjatywach HR
  • Dbałość o poprawny obieg, terminowość i aktualność dokumentacji HR
  • Codzienna współpraca w ramach zespołu oraz całego działu Local HR Services
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet wyposażenia do pracy z domu
  • Dostęp do infolinii Capgemini z możliwością rozmowy z terapeutą
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Bonusy za polecenie swoich znajomych do pracy w Capgemini
  • Dostęp do aplikacji Inspiro z bogatą bazą audiobooków
  • Dostęp do platformy benefitowej NAIS (ponad 40 dostępnych opcji: Netflix, Spotify, Multisport, bilety do kina itp.)
  • Ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT.
  • Platforma z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED Talks, materiałów i szkoleń Coursera.
  • Bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi.
  • Przejrzysta polityka zarządzania efektami pracy.
  • Cenimy pracę zespołową i dobre relacje. Pracujemy razem, pijemy razem kawę i tworzymy przyjaźnie zarówno w pracy, jak i poza nią.
  • Brak oficjalnego dress code'u
  • Rozmaite społeczności: OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community i wiele innych
  • Dzień wolny na rzecz wolontariatu
  • Możliwość realizacji inicjatyw zmieniających świat dzięki naszemu Programowi Grantowemu
  • Wyróżnienie
By aplikować wyślij swoje CV na adres recruitmentbpo.pl@capgemini.com lub poprzez link https://bit.ly/44hyRyu.
Główna branża firmy
HR, kadry, rekrutacja
Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie transformacji i zarządzania biznesem poprzez wykorzystanie mocy technologii. Celem Grupy jest dążenie do odpowiedzialnej społecznie, zintegrowanej i zrównoważonej przyszłości, w której potencjał ludzki jest wspierany nowymi technologiami. Jesteśmy odpowiedzialną, wielokulturową organizacją z silnym 55-letniemu dziedzictwem i szeroką wiedzą branżową. Cieszymy się zaufaniem swoich klientów i jesteśmy zdolni kompleksowo zaspokoić ich potrzeby biznesowe: od strategii i projektowania rozwiązań po działania operacyjne. Nasze działania są napędzane przez dynamicznie rozwijający się i innowacyjny świat technologii chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.