Eduexpress Sp. z o.o.

Przyjmowanie zgłoszeń
08.05.2024 – 22.05.2024
jaroslaw.zajac@eduexpress.pl
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 by skutecznie komunikować się z klientami,
  • 1 rok doświadczenia w sprzedaży lub generowaniu leadów (mile widziane),
  • wiedza na temat działania technologii chmurowych (mile widziane) lub gotowość do nauki tego obszaru,
  • wykształcenie wyższe (przynajmniej licencjat),
  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, zadawanie odpowiednich pytań oraz dążenie do rozwiązania problemów klientów,
  • ogromna chęć w wyspecjalizowaniu się w obszarze nowoczesnych rozwiązań chmurowych.
  • kontakt z klientami z bazy (nie szukasz samodzielnie, będziesz mieć gotową bazę świadomych produktu klientów),
  • ustalanie informacji takich jak potrzeby i budżet klienta,
  • dosprzedaż i przedłużanie umów aktualnym klientom,
  • doradztwo w zakresie rozwiązań chmurowych z uwzględnieniem na cel biznesowy klienta.
  • UoP od pierwszego dnia,
  • możliwość pracy hybrydowej (po 3 miesięcznym okresie wdrożeniowym),
  • premie od wykonanego planu,
  • ompleksowe przeszkolenie i wyspecjalizowanie Cię w obszarach związanych z technologiami chmurowymi,
  • dofinansowanie do kursów/szkoleń,
  • standardowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową).
W razie zainteresowania aplikuj poprzez wysłanie CV na email jaroslaw.zajac@eduexpress.pl w tytule maila wpisz "Doradca Technologii Chmurowych B2B z językiem niemieckim - BKUJ".
Główna branża firmy
Sprzedaż, obsługa klienta
Szacowane wynagrodzenie na tego typu stanowisku 8 500 - 10 500 zł brutto (sama podstawa).

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.