Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Student

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Stowarzyszenie WIOSNA

Lider Akademii Przyszłości

wolontariat - Inna
Oferowane stanowisko
Lider Akademii Przyszłości
Forma zatrudnienia
Inna
Przyjmowanie zgłoszeń
2020-06-01 - 2020-10-31
Miejsce pracy
Polska
Ilość stanowisk
192
Telefon
12 421 28 54
Firmowy adres e-mail
wolontariusz@wiosna.org.pl
Wymagania
 • Chęć do pomagania i zmieniania świata na lepsze.
 • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
 • Gotowość do działania w drużynie.
Opis zadań
 • Jako Lider Akademii Przyszłości budujesz zespół Wolontariuszy - poznajesz osoby zgłaszające się do roli SuperW i tworzysz zespół, z którym będziesz współpracować, by jak najskuteczniej towarzyszyć dzieciom w drodze do odzyskania wiary w siebie.
 • Umożliwiasz dzieciom udział w Akademii - kontaktujesz się z konkretną szkołą i jej dyrektorem lub pedagogiem, poznajesz historie dzieci, by znaleźć idealnego Wolontariusza dla każdego z nich - wszystko w ramach Twojego lokalnego kolegium, czyli "oddziału" Akademii.
 • Zarządzasz zespołem - jako Lider planujesz działania SuperW, czyli Wolontariuszy, którzy spotykają sie z dziećmi podczas indywidualnych spotkań. Powierzasz im zadania, monitorujesz postępy pracy.
 • Organizujesz wydarzenia specjalne dla kolegium - dbasz o to, by wszystkie dzieci z Twojego kolegium otrzymały szansę uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach, takich jak Gala Sukcesów czy Dzień Dziecka w "Fotelu Prezesa".
 • Budujesz sieć wartościowych kontaktów osobistych i zawodowych - stajesz się ważnym członkiem lokalnej społeczności i budujesz wyjątkowe relacje osobiste, zawodowe i biznesowe. Nawiązujesz przyjaźnie i uczysz się działania zespołowego.
 • Rozwijasz swoje kompetencje - w pracy z SuperW jako Lider rozwijasz zdolności społeczne i menadżerskie. Bierzesz udział w szkoleniach, masz okazję nabyć kompetencje cenione na rynku pracy: budowanie zespołu, zarządzanie projektem, planowanie czasu.
Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
 • Uczymy skutecznej komunikacji
 • Budowania i kierowania zespołem
 • Pracy z mediami
 • Organizacji eventów
 • Pracy projektowej
 • Planowania i osiągania założonych celów
 • Zarządzania czasem
Forma składania aplikacji
Wypełnij krótki formularz na stronie: https://www.superw.pl/zostan-liderem-akademii/?utm_medium=referral&utm_source=biuroUJ&utm_campaign=liderzy2020&utm_content=ogloszenie_liderAP
Główna branża firmy
Organizacje pozarządowe, wolontariat
Kategoria stanowiska pracy
Pracownicy fundacji, wolontariusze, dyrektorzy, osoby zarządzające
Dodatkowe informacje
Zmieniaj historie dzieci z Akademii Przyszłości! Akademia Przyszłości pomaga budować poczucie własnej wartości dzieciom, które nie wierzą w siebie. Akademia to dla nich przestrzeń kreatywnej pracy nad własnym potencjałem, który wcześniej - z różnych przyczyn - nie był w pełni rozwijany. O jej sile stanowią Wolontariusze - Liderzy. Bez nich nie byłoby Akademii Przyszłości. Teraz Ty możesz stać się jednym z nich! By SuperW mogli rozpocząć indywidualną pracę z dzieckiem w październiku, kolegia Akademii potrzebują Liderów. Im szybciej do nas dołączysz, tym więcej na tym skorzystasz. Będziesz mógł uczestniczyć we wszystkich wdrożeniach i profesjonalnie przygotowanych szkoleniach online dla wolontariuszy. Dlatego nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Biuro Karier nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy, praktyk, stażu i wolontariatu.

Osoba publikująca: Piotr Rapciak

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.