NORD Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Płatny staż inżynierski w obszarze produkcji silników elektrycznych

praktyka/staż - Inna
Płatny staż inżynierski w obszarze produkcji silników elektrycznych
Forma zatrudnienia
Inna
Przyjmowanie zgłoszeń
2022-11-25 - 2023-12-31
Wiechlice
Marta.Kowalczyk@nord.com
  • Do odbycia stażu serdecznie zapraszamy Absolwentów/ki lub studentów/ki ostatnich lat uczelni technicznych – Elektrotechnika, Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka lub pokrewne
  • Od kandydatów na staż oczekujemy: • chęci nauki i rozwoju, wysokiego poziomu motywacji do rozwoju w obszarze produkcji silników elektrycznych, • wysokich umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych, • pro aktywności w działaniu inicjatywy i kreatywności • gotowości do wyjazdów zagranicznych/szkoleń • komunikatywnej znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • W ramach realizacji stażu oferujemy: • płatny 12 miesięczny staż inżynierski, • możliwość pracy i nauki w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie międzynarodowym środowisku, • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i kompetencji, • stałe wsparcie przydzielonego mentora, bezpośrednich przełożonych i współpracowników, • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć, • indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań, • to co cenimy najbardziej - przyjazną atmosferę w pracy, • szeroki pakiet szkoleń rozwojowych realizowany zarówno w Polsce jak i zagranicą. Pakiet benefitów: • dofinansowanie posiłków w formie SmartLunch; • dofinansowanie do karty Multisport; • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych; • dla chętnych ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna LUXMED na preferencyjnych warunkach.
Szanowni Państwo, Swoje zgłoszenia proszę wysyłać na adres email praca@nord.com z dopiskiem "płatny staż inżynierski" lub za pośrednictwem strony pracuj.pl :
Główna branża firmy
Energetyka, elektronika
Kategoria stanowiska pracy
Elektrycy, energetycy, elektromechanicy, elektromonterzy

Osoba publikująca: Joanna Wrona

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.