Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wtorek (8.12.2020 r.)

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników

Zapisy na poszczególne wydarzenia prowadzone są za pośrednictwem 👉 Formularza zgłoszeniowego 👈

9:00-11:00 – Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ

https://aip.uj.edu.pl/

AIP UJ powstało z myślą o przedsiębiorczych osobach, które chcą spróbować swoich sił prowadząc własny startup. Masz pomysł na biznes? Przyjdź do nas! Pomożemy Ci założyć własną, wymarzoną firmę i będziemy wspierać Twoje pierwsze kroki.

11:00-13:00 – Lufthansa Group Business Services

https://www.be-lufthansa.com

Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim

Lufthansa Group Business Services offers shared services for the entire Lufthansa Group – worldwide. As a driver of innovation across all administrative processes, we are continuously improving our performance in our core areas of Finance, Business Intelligence and Transformation, Human Resources, Procurement, and IT, as well as developing new solutions. For more efficiency. For more agility. For more future.

13:00-15:00 – EY

https://www.ey.com/

Każdego dnia pomagamy naszym klientom usprawniać biznes ponieważ wychodzimy z założenia, że kiedy biznes działa lepiej, lepiej działa cały świat.

Ta myśl wyraża się w naszej misji Building a Better Working World.

➤ Od lat doradzamy przedsiębiorstwom, jak zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją.

➤ Świadczymy usługi na najwyższym poziomie m.in. w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i prawnego, doradztwa biznesowego i doradztwa transakcyjnego.

➤ Zatrudniamy ponad 3200 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 280 000 pracowników w 150 krajach.

15:00-17:00 – Delante

https://delante.pl/

Jesteśmy agencją marketingu internetowego i zespołem profesjonalistów specjalizujących się w pozycjonowaniu stron internetowych (SEO) i kampaniach Google Ads. Pozycjonujemy strony Klientów z całego świata - pomagamy zwiększyć ich widoczność w Google, ruch na stronie, a co za tym idzie, konwersję.

Mamy status certyfikowanego partnera Google.

Jesteśmy na rynku od 2014 roku i od początku swojej działalności wykorzystujemy najnowsze trendy marketingu efektywnościowego. Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i międzynarodowymi Klientami z ponad 20 krajów i różnych - nawet tych najbardziej wymagających - branż. Wyzwania nam nie straszne!

Zrozumienie potrzeb Klienta, indywidualne podejście i prowadzenie płynnej komunikacji, od początku były jednymi z najważniejszych fundamentów firmy - wierzymy, że to właśnie kontakt i transparentność są podstawą udanej współpracy i solidną bazą do uzyskania pożądanych wyników.

W ciągu 6 lat istnienia na rynku dotarliśmy do 4 kontynentów i ponad 20 krajów - i wciąż mamy ochotę na więcej! Współpracowaliśmy m.in. z takimi markami jak Ceneo, Ziaja, Notino, Dr. Irena Eris, Znak, Coco Glam, Promees czy Omnipack.

Ostatnie lata pozwoliły nam rozwinąć skrzydła, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach Klientów i międzynarodowych wyróżnieniach branżowych - które są tylko potwierdzeniem na to, że to, co robimy, robimy dobrze.

W 2020 roku dostaliśmy nominację aż do 4 nagród:

🏆 European Search Awards,

🏆 Global Search Awards,

🏆 Global Agency Awards,

🏆 International Performance Marketing Awards.

Co więcej, znaleźliśmy się na liście portalu Clutch wśród najlepszych firm B2B w Polsce!

Praca w Delante to praca z ludźmi pełnymi pasji i profesjonalizmu. Nieustannie rozwijamy się na wielu płaszczyznach - zarówno tych zawodowych, jak i interpersonalnych - więc jeśli interesuje Cię marketing internetowy, to napisz do nas!