Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

luty 2023

20230201

Indywidualny cykl mentoringowy: wprowadzenie na rynek IT

Data: 01.02.2023
Miejsce: online
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/1dZrw3hW0W

Zapraszamy do wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach mentoringowych z Absolwentem UJ. Otrzymaj praktyczną wiedzę na temat IT.; pracuj w kreatywny sposób nad swoimi celami zawodowymi/naukowymi pod okiem doświadczonego Mentora: naszego Absolwenta, p. Łukasza Machowskiego!

Kogo szukamy?

Osoby, która jest:

• studentem/studentką UJ,
  • jest gotowa do nauki,
  • cechuje się zaangażowaniem,
  • ma czas na rozwój.

Dlaczego warto wziąć udział?

Otrzymasz praktyczną wiedzę na temat branży IT. Weźmiemy pod lupę Twoje zawodowe / naukowe cele, na których popracujemy w kreatywny sposób, w oparciu o metody praktykowane w środowisku IT.

Ile osób będzie mogło wziąć udział w programie mentoringowym?

W zajęciach z Mentorem wezmą udział tylko dwie wybrane osoby.

Jak się zgłosić?

Do 20 stycznia 2023 r. wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

Jak będą wyglądały spotkania?

Na cykl składają się spotkania online, w terminach ustalonych między Mentorowanym i Mentorem. Agenda zostanie dopasowana do potrzeb Mentorowanego. Konkretne terminy, godziny oraz sposób komunikacji między Mentorowanym i Mentorem będzie uzgodniony indywidualnie z wybranym kandydatem/kandydatką.

Poznaj Mentora

Łukasz Machowski - absolwent UJ wydziału FAIS oraz kierunku Informatyka Stosowana. Dyrektor departamentu technicznego w firmie DataFeedWatch by cart.com Ponad 16 lat doświadczenia w branży IT. 12 lat doświadczenia w przewodnictwie związanym z wytwarzaniem oprogramowania. Doświadczenie techniczne jako programista i architekt. Zainteresowany zwinnym sposobem wytwarzania oprogramowania i efektywnym wykorzystaniem środowiska inżynieryjnego.