ManpowerGroup

2021-01-13 - 2021-03-31
Praca zdalna
rafal.okuniewski@manpower.pl
  • • Biegła pisemna oraz ustna znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (min. C1) • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2) • Gotowość do pracy zmianowej (od poniedziałku do niedzieli pomiędzy 6.00 a 24.00) • Miejsce zamieszkania/pracy na terytorium Polski zapewniające prywatność i umożliwiające swobodną komunikację z klientem bez obecności osób postronnych • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla klientów francuskojęzycznych • Odpowiadanie na zapytania telefonicznie, mailowo i poprzez chat • Edukowanie klientów w zakresie samodzielnej obsługi strony internetowej • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • • Możliwość pracy na cały etat zdalnie, z domu pracownika • Zmianowy system pracy (8h dziennie, w przedziale między 6.00-24.00, pon-nd) • Umowę o pracę i długofalową współpracę • Możliwości rozwoju zawodowego • Prywatną opiekę medyczną • Ubezpieczenie na życie • Pakiety sportowe (MultiSport) • Zniżki na produkty naszego Klienta
CV proszę przesyłać na adres: natalia.pacler@manpower.pl
Główna branża firmy
Sprzedaż, obsługa klienta
Kategoria stanowiska pracy
Asystenci, personel biurowy, bibliotekarze, archiwiści, asystenci projektów

Wszystkie oferty publikowane na stronie Biura Karier UJ są zgodne z regulacjami zawartymi w Kodeksie Pracy i nie naruszają przepisów antydyskryminacyjnych. Wyjątek stanowić mogą oferty odnoszące się do specyfiki stanowiska pracy, która wiąże się z odpowiednimi wymaganiami zawodowymi stawianymi przez pracodawcę.