Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

Comarch S.A.

Kontroler Finansowy
praca
praca@comarch.pl
praca@comarch.pl
  • Finanse / ekonomia / bankowość
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (rachunkowość/controlling lub pokrewne)
  • Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość: języka angielskiego w mowie i piśmie, programu Excel oraz obsługi komputera
  • Zdolności analityczne, samodzielność, inicjatywa
  • Przygotowywanie budżetów rocznych, prognoz miesięcznych, kwartalnych oraz ich aktualizacja
  • Tworzenie miesięcznych raportów finansowych
  • Analiza zgodności bieżących wyników finansowych z założeniami planów
  • Kompleksowa analiza kosztów wg ich miejsc powstania i rodzajów
  • Ocena rentowności projektów
  • Raportowanie wyników do Zarządu
  • Współpraca z biznesem oraz innymi działami wsparcia
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/kontroler-finansowy/
Jeżeli interesujesz się rachunkowością zarządczą i finansową, szukasz rozwoju zawodowego, a także posiadasz motywację do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych aplikuj na stanowisko kontrolera finansowego.

Osoba publikująca: Olga Jando