Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

Comarch S.A.

Młodszy specjalista ds. employer brandingu
praca
praca@comarch.pl
praca@comarch.pl
  • Media / grafika / sztuka / kultura / rozrywka
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Lekkie pióro, umiejętność redagowania tekstów
  • Umiejętność obsługi systemów CMS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i determinacja w realizacji swoich pomysłów
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziane: doświadczenia w realizacji projektów employer brandingowych/ marketingowych, prawo jazdy kat. B.
  • Budowanie zaangażowania pracowników jako ambasadorów marki
  • Prowadzenie strony karierowej
  • Tworzenie treści (social media, foldery, ulotki i strony www, blog)
  • Realizowanie działań employer brandingowych
  • Współpraca z grafikami, partnerami, dostawcami
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Kameralny pokój, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-employer-brandingu/
Grasz zespołowo, jesteś osobą samodzielną, kreatywną oraz komunikatywną? Chcesz współtworzyć działania employer brandingowe w jednej z największych polskich firm IT? Potrafisz odnaleźć się w różnorodnych zadaniach, a do tego łatwo nawiązujesz i uwielbiasz kontakt z ludźmi? Prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy. Dołącz do nas jako specjalista ds. employer brandingu.

Osoba publikująca: Olga Jando