Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

GINT Grzegorz Jasiński

Opiekun i wychowawca dzieci w żłobku
Kraków, ul. Odmętowa Kraków, ul. Kombatantów Kraków, ul. Dąbrowskiego Kraków, ul. Piltza
praca
d.chochrek@krainaodkrywcy.pl
d.chochrek@krainaodkrywcy.pl
  • Edukacja / szkolenia
  • wykształcenie wyższe pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, lub
  • wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3 lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3.
  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w żłobkach Kraina Odkrywcy,
  • doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w naszych żłobkach,
  • aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,
  • dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach Żłobka,
  • współpraca z wszystkimi pracownikami Żłobka oraz rodzicami dzieci,
  • pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.
  • dobrą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • elastyczne godziny pracy w przedziale od 06:30 - 18:30,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.
Przez formularz rekrutacyjny: https://krainaodkrywcy.traffit.com/public/an/OGc9PQ==

Osoba publikująca: Olga Jando