Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

Samodzielny referent w Sekcji Programu Erasmus Politechniki Krakowskiej - umowa na zastępstwo
ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków
praca
Katarzyna Baron-Lisiakiewicz
kbaron@pk.edu.pl
  • Sektor państwowy / prawo
  • Edukacja / szkolenia
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • biegła znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność samodzielnego, rzetelnego i odpowiedzialnego działania w celu realizacji powierzonego zakresu obowiązków
  • obsługa administracyjna studentów wyjeżdżających za granicę w ramach programów prowadzonych przez Sekcję Programu Erasmus Politechniki Krakowskiej
  • umowa na zastępstwo
List motywacyjny oraz szczegółowe CV w języku polskim oraz angielskim należy przesłać na adres kbaron@pk.edu.pl z kopią do dmajka-sitko@pk.edu.pl.
Praca od zaraz

Osoba publikująca: Olga Jando