Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Vendor Help Desk Assistant with German
praca
Aleksandra Kanczak
aleksandra.kanczak@manpower.pl
  • Agencje pośrednictwa pracy
  • Very good English and German
  • Knowledge of SAP with clear understanding of financial and procurement processes is asset
  • Excellent communication and cooperation skills
  • Ability to set priorities and manage time efficiently
  • Ability to handle processes and driving process improvements independently
  • Reacting quickly and efficiently to all bottlenecks in the process of supplier invoice processing
  • Maintaining a good working relationship with our key suppliers
  • Continuously finding ways of improving our internal procedures and processes to reduce transactional costs and processing times of supplier invoices and queries
  • The opportunity to gain experience in an international company recognized as one of the most ethical in the world
  • The contract of employment (full-time) and fair work conditions
  • Friendly work atmosphere in a modern office in Kraków
  • Access to a rich benefit package
Please send your CV to aleksandra.kanczak@manpower.pl or if you have any further questions do not hesitate to call: 696 016 326
Manpower (Recruitment Agency - certificate number 412) is a global leader in the field of HR with over 60 years of tradition. Currently we’re looking for candidates for one of our clients for the mentioned position of Vendor Help Desk Assistant with German. As a Vendor Help Desk Assistant you will be responsible for the front line communication and support for our suppliers and for quick resolution of invoice, payment and ordering queries received from external suppliers or internal clients.

Osoba publikująca: Olga Jando