Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

Lingua Lab s.c.

Specjalista ds. obsługi klienta ( biuro tłumaczeń)
praca
info@lingualab.pl
  • Tłumaczenie / Wydawnictwa
  • • posiadasz bardzo dobrą znajomość j. polskiego (zasad gramatyki, ortografii, interpunkcji) oraz j. angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację pisemną oraz ustną
  • • cechuje Cię umiejętność logicznego myślenia, systematyczność, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • • masz doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub obsłudze klienta,
  • • potrafisz wykonywać kilka zadań równocześnie oraz ustalać priorytety,
  • • znasz dobrze pakiet Ms Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
  • • pełnić nadzór nad pełnym procesem tłumaczeniowym przy projektach tłumaczeń pisemnych i ustnych (planowanie, organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie),
  • • zarządzać procesem podziału pracy,
  • • bezpośrednio współpracować z klientami w zakresie ich obsługi,
  • • kontrolować jakość projektów i dbać o ich terminowość,
  • • wykonywać inne prace wynikające z charakteru prowadzonej działalności.
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole
  • dużą samodzielność i możliwość samorealizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
  • pracę stacjonarną wg kalendarza polskiego
  • czyste powietrze w biurze, bez smogu !
  • dogodną lokalizację z łatwym dojazdem (okolica pętli tramwajowej Cichy Kącik)
  • Smart Lunch - pyszny obiad w każdy wtorek
  • Birthday Cake - wspaniały tort z okazji Twoich urodzin
Zainteresowana/y? Wspaniale! Teraz prosimy o dostarczenie aplikacji z podaniem w tytule wiadomości nr referencyjnego „SOK 2019/09” na adres: info@lingualab.pl Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o pisemne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta prowadzonej przez Lingua Lab s.c. z siedzibą w Krakowie, 30-211, ul. Piastowska 8A/33, NIP: 677-235-31-15.