Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

dotCommunity

Specjalista ds. płatności z językiem niemieckim oraz angielskim
Kraków - Kapelanka
praca
sylwia.lupa@dotcommunity.eu
sylwia.lupa@dotcommunity.eu
  • Finanse / ekonomia / bankowość
  • Inne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów
  • Monitorowanie i proaktywne zarządzanie systemami płatności
  • Weryfikacja dokumentacji pod kątem zgodności z zasadami AML
  • Odpowiadanie na zapytania wewnętrznego klienta drogą telefoniczną, mailową poprzez czat i dedykowane portale społecznościowe.
  • Brak formalnego dress codu
  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pomiędzy 8 a 10)