Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

Comarch S.A.

Copywriter
praca
praca@comarch.pl
praca@comarch.pl
  • IT / Telekomunikacja
  • Tłumaczenie / Wydawnictwa
  • Media / grafika / sztuka / kultura / rozrywka
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego pisania / redagowania / tekstów (najchętniej technicznych) w języku polskim i angielskim
  • Umysł analityczny i umiejętność znajdowania specjalistycznych informacji w Internecie
  • Świetna organizacja pracy, skrupulatność i terminowość
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w branży IT lub innych technologicznych znajomość innych języków obcych
  • Pisanie tekstów: notek prasowych, scenariuszy animacji video, opisów produktów
  • Przygotowanie (pisanie / redakcja) treści marketingowych (white papers, case studies, artykuły)
  • Korekta treści przygotowanych przez inne osoby w firmie
  • Współpraca z domem produkcyjnym – koordynacja przygotowania animacji video do kampanii marketingowych
  • Współpraca z Dyrektorem Marketingu w definiowaniu i planowaniu działań z zakresu PR i Marketing Communications, z naciskiem na działania w Internecie
  • Kompleksowe zarządzanie działaniami z zakresu PR / komunikacji, związanymi z promocją produktów IT dla branży telekomunikacyjnej
  • Praca pełna wyzwań w zespole złożonym z ludzi, którzy kochają marketing
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju w zakresie marketingu
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, prysznice, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, którzy do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne pokoje, brak „gorących biurek” (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/copywriter/
Uwielbiasz przelewać swoje pomysły na papier? Chcesz sprawdzić się w branży IT lub kontynuować swoją przygodę z nią? Do naszego zespołu marketingu w sektorze telekomunikacji poszukujemy doświadczonego copywritera, który będzie tworzył oryginalne, wysokiej jakości treści. Będziesz ściśle współpracował z zespołem product managementu oraz innymi osobami w dziale, tworząc treści o innowacyjnych technologiach, takich jak Internet Rzeczy, Sztuczna Inteligencja czy sieci 5G. Szukamy osoby, która lubi pisać, pracuje terminowo i rzetelnie, sprawnie działa w zespole i myśli nieszablonowo. Być może właśnie Ty rozpoczniesz z nami wspólną przygodę!

Osoba publikująca: Olga Jando