Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

Comarch SA

Programista aplikacji mobilnych Android
praca
Anna Gamrot
praca@comarch.pl
  • IT / Telekomunikacja
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w programowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych na platformę Android
  • Język angielski (poziom komunikatywny i pozwalający na pracę z dokumentacją)
  • Mile widziana znajomość: wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania MVP, MVVM Android, Android Studio SDK, NDK, Kotlin, Java popularnych frameworków i biblotek Android narzędzi kontroli wersji - git
  • Tworzenie i rozwój bibliotek i aplikacji mobilnych na system Android wykorzystujących technologię Bluetooth Low Energy i Bluetooth Mesh
  • Przygotowywanie komponentów UI
  • Współpraca z zespołami inżynierów aplikacyjnych oraz UX/UI
  • Praca z rozwiązaniami Embedded wykorzystującymi technologię Bluetooth Low Energy i Bluetooth Mesh
  • Ciekawa praca w ramach aplikacji mobilnej dla rozwiązań IoT
  • Praca z najnowszymi technologiami z obszaru aplikacji mobilnych
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród najlepszych specjalistów z dziedziny aplikacji mobilnych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking
Dołącz do projektu w sektorze Internet of Things, który jest realizowany we współpracy z dużą korporacją zagraniczną zajmującą się produkcją podzespołów do systemów wbudowanych. Praca w projekcie będzie nie tylko szansą na wykazanie się z dziedziny programowania mobilnego, ale również możliwością bliższego poznania świata Embedded. Jako Programista Android będziesz mieć okazję pracować z wykorzystaniem następujących rozwiązań oraz bibliotek: Bluetooth Low Energy, Bluetooth Mesh, Kotlin, Java SE 7, C/C++, Dagger, BluetoothGatt, Mockito.