Wyszukiwarka ofert pracy z możliwością filtrowania jest dostępna tutaj.

Comarch SA

Programista aplikacji mobilnych iOS
praca
Anna Gamrot
praca@comarch.pl
  • IT / Telekomunikacja
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w programowaniu na platformę iOS
  • Język angielski (poziom komunikatywny i pozwalający na pracę z dokumentacją)
  • Mile widziana znajomość: wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania, iPAD OS, Xcode, Swift, Objective-C
  • Tworzenie i rozwój frameworków i aplikacji na system iOS wykorzystujących technologię Bluetooth Low Energy i Bluetooth Mesh
  • Przygotowywanie komponentów UI
  • Współpraca z zespołami inżynierów aplikacyjnych oraz UX/UI
  • Praca z rozwiązaniami Embedded wykorzystującymi technologię Bluetooth Low Energy i Bluetooth Mesh
  • Ciekawa praca w ramach aplikacji mobilnej dla rozwiązań IoT
  • Praca z najnowszymi technologiami z obszaru aplikacji mobilnych
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród najlepszych specjalistów z dziedziny aplikacji mobilnych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking
W Comarch stale poszukujemy zarówno doświadczonych programistów jak i studentów/absolwentów, którzy rozpoczynają swoją karierę, mają za sobą pierwsze akademickie projekty w technologii iOS i pragną szybko pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności. Jako programista iOS rozpoczniesz pracę w dużej i polskiej firmie mającej globalny zasięg. Dołączysz do projektu, który jest realizowany we współpracy z dużą korporacją zagraniczną zajmującą się produkcją podzespołów do systemów wbudowanych. Dzięki temu praca w projekcie będzie nie tylko szansą na wykazanie się z dziedziny programowania mobilnego, ale również możliwością bliższego poznania świata Embedded.