ERS

kontakt@ers.pl
  • Agencje pośrednictwa pracy
  • KOGO SZUKAMY?
  • studenta ostatnich lat studiów lub tegorocznego absolwenta dostępnego min. 20h w tygodniu
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (inny język będzie atutem)
  • kierunek studiów nie ma dla nas znaczenia, ale wiedza z zakresu HR, psychologii lub marketingu będzie dużym plusem
  • osoby samodzielnej, zmotywowanej, odpowiedzialnej, energicznej, komunikatywnej i przyjacielskiej
  • mile widziane: pierwsze doświadczenie w rekrutacji lub wewnętrznym dziale HR lub sprzedaży, znajomość zaawansowanych metod wyszukiwania informacji, wiedza z zakresu IT
  • TWÓJ DZIEŃ W PRACY:
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń, selekcja otrzymanych aplikacji
  • pozyskiwanie Kandydatów metodą Direct Search
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie), pisanie rekomendacji do Klientów
  • budowanie długotrwałych relacji z Kandydatami
  • prowadzenie bazy danych
  • 3 miesięczny płatny staż i atrakcyjny system premiowy
  • elastyczny czas pracy i możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni
  • pełne przeszkolenie do roli rekrutera i późniejsze szkolenia wewnętrzne - lekcje angielskiego z native speakerem
  • doskonałą atmosferę w zespole - nie tylko przekażamy Ci wiedzę, ale będziemy też pomagać
  • profesjonalne narzędzia pracy (konto rekruterskie na LinkedIn, ATS)
Zainteresowanych prosimy o aplikację przez formularz: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-ds-rekrutacji-lo4zzStazlo41z/4903-2957-0-bk1-2536.html
Cześć! Szukasz pierwszej pracy, a HR i IT brzmią ciekawie? Połącz te dwa światy i zostać rekruterem w naszym zespole! Jesteśmy butikową agencją rekrutacyjną, która od 6 lat znajduje największe talenty dla naszych klientów. Szukamy głównie programistów, managerów, handlowców i pracowników ze znajomością obcych języków, ale projekty są bardzo różnorodne i nie sposób się nudzić. Obecnie szukamy nowego stażysty, który w przyszłości stanie się członkiem naszego zespołu. Jeśli chciał(a)byś rozpocząć karierę w jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodów na rynku - ERS jest miejscem dla Ciebie! Brzmi dobrze? Zobacz kogo szukamy i co możemy Ci zaoferować! Dlaczego warto? - doskonała okazja do poznania tajników rekrutacji, jednej z najbardziej cenionych umiejętności w zakresie HR - dowiesz się wiele o świecie IT i sprzedaży, - zapewnimy Ci pełne wsparcie i zadbamy, aby praca była dla Ciebie przyjemnością - nie szukamy tylko stażysty - dajemy Ci możliwość zostania z nami na stałe - każda osoba w zespole ma realny wpływ na rozwój firmy, docenimy Twoją inicjatywę i pomysły - działamy na rynku już 6 lat, zamknęliśmy ponad 500 projektów, mamy w zespole doskonałych specjalistów.