POLOWIEC I WSPÓLNICY SP.J.

STAŻ dla studentów i absolwentów prawa
praktyka/staż
BIURO@POLOWIEC.PL
  • Sektor państwowy / prawo
  • Student V roku bądź absolwentów studiów prawniczych
  • Dyspozycyjność przez 6 - 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu
  • Umiejętność posługiwania się programami Microsoft Office oraz Lex
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wola nauki oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Współpracę w ramach płatnego stażu lub praktyk absolwenckich przez okres 3 miesięcy
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Realizację projektów pod okiem doświadczonych prawników
  • Dla najlepszych możliwość stałej współpracy po okresie stażu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)" oraz z dopiskiem "Staż" na adres e-mail: biuro@polowiec.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Radców Prawnych Polowiec i Wspólnicy sp.j. jedynie w celu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Administratorem Państwa danych jest Kancelarię Radców Prawnych Polowiec i Wspólnicy sp.j. z siedzibą Krakowie przy ul. Kieleckiej 8/1. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

Osoba publikująca: Olga Jando