Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Student

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Fundacja Edukacji Domowej

Oferowane stanowisko
Asystent ds. administracji
Miejsce pracy
Kraków Śródmieście
Rodzaj oferty
wolontariat
Ilość stanowisk
1
Osoba kontaktowa
sekretariat@domowa.edu.pl
Telefon
12 2919858
Faks
12 2919858
Firmowy adres e-mail
sekretariat@domowa.edu.pl
Branża
  • Edukacja / szkolenia
  • Marketing / reklama / PR
  • Media / grafika / sztuka / kultura / rozrywka
Wymagania
  • Fundacja Edukacji Domowej zaprasza wolontariuszy do dołączenia do naszego zespołu! Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem. Wierzymy w to, co robimy, a praca jest naszą pasją. Realizujemy ciekawe projekty edukacyjne. Stawiamy na rozwój i przyjazną atmosferę pracy! Jeżeli chcesz poznać działanie organizacji pozarządowej i zdobyć cenne doświadczenie, dołącz do nas! Do obowiązków wolontariusza należeć będzie: - kontakt z mediami w celu nawiązania współpracy i przedstawienia Fundacji w mediach, - monitorowanie wydarzeń dotyczących edukacji domowej, - wyszukiwanie wydarzeń, w których Fundacja może uczestniczyć lub je współorganizować, - dbanie o wizerunek Fundacji w mediach, - wspieranie Fundacji w bieżących działaniach i projektach. Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą, kreatywną, z pasją i głową pełną pomysłów, świetnie trafiłeś! Czekamy właśnie na Ciebie! Gwarantujemy zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach. Przed aplikacją zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: http://domowa.edu.pl/ oraz fanpage’em na Facebooku: https://www.facebook.com/fundacjaedukacjidomowej/.
Opis zadań
  • Do obowiązków wolontariusza należeć będzie: - kontakt z mediami w celu nawiązania współpracy i przedstawienia Fundacji w mediach, - monitorowanie wydarzeń dotyczących edukacji domowej, - wyszukiwanie wydarzeń, w których Fundacja może uczestniczyć lub je współorganizować, - dbanie o wizerunek Fundacji w mediach, - wspieranie Fundacji w bieżących działaniach i projektach.
Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
  • Co możemy zaproponować? - udział w realizowaniu ciekawych projektów, - elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich obowiązków, - możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach, - możliwość zaliczenia praktyk studenckich wymaganych przez Twoją uczelnię, - gwarantujemy miłą atmosferę pracy w biurze w centrum Krakowa, - zapewniamy przepyszną kawę i zdrowe przekąski.
Forma składania aplikacji
CV należy przesłać na adres: sekretariat@domowa.edu.pl z dopiskiem "Wolontariat".
Biuro Karier nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy, praktyk, stażu i wolontariatu.

Osoba publikująca: Piotr Rapciak