Fundacja Edukacji Domowej

• Edukacja / szkolenia
  • Marketing / reklama / PR
  • Media / grafika / sztuka / kultura / rozrywka
  • Fundacja Edukacji Domowej zaprasza wolontariuszy do dołączenia do naszego zespołu! Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem. Wierzymy w to, co robimy, a praca jest naszą pasją. Realizujemy ciekawe projekty edukacyjne. Stawiamy na rozwój i przyjazną atmosferę pracy! Jeżeli chcesz poznać działanie organizacji pozarządowej i zdobyć cenne doświadczenie, dołącz do nas! Do obowiązków wolontariusza należeć będzie: - kontakt z mediami w celu nawiązania współpracy i przedstawienia Fundacji w mediach, - monitorowanie wydarzeń dotyczących edukacji domowej, - wyszukiwanie wydarzeń, w których Fundacja może uczestniczyć lub je współorganizować, - dbanie o wizerunek Fundacji w mediach, - wspieranie Fundacji w bieżących działaniach i projektach. Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą, kreatywną, z pasją i głową pełną pomysłów, świetnie trafiłeś! Czekamy właśnie na Ciebie! Gwarantujemy zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach. Przed aplikacją zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: http://domowa.edu.pl/ oraz fanpage’em na Facebooku: https://www.facebook.com/fundacjaedukacjidomowej/.
  • Do obowiązków wolontariusza należeć będzie: - kontakt z mediami w celu nawiązania współpracy i przedstawienia Fundacji w mediach, - monitorowanie wydarzeń dotyczących edukacji domowej, - wyszukiwanie wydarzeń, w których Fundacja może uczestniczyć lub je współorganizować, - dbanie o wizerunek Fundacji w mediach, - wspieranie Fundacji w bieżących działaniach i projektach.
  • Co możemy zaproponować? - udział w realizowaniu ciekawych projektów, - elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich obowiązków, - możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach, - możliwość zaliczenia praktyk studenckich wymaganych przez Twoją uczelnię, - gwarantujemy miłą atmosferę pracy w biurze w centrum Krakowa, - zapewniamy przepyszną kawę i zdrowe przekąski.
CV należy przesłać na adres: sekretariat@domowa.edu.pl z dopiskiem "Wolontariat".