Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Praktykant w Departamencie Strategii i Rozwoju Regionalnego
31-542 Kraków; ul. Kordylewskiego 11
praktyka/staż
Diana Biel
praktyki@marr.pl
  • Sektor państwowy / prawo
  • Badania i rozwój
  • Doradztwo / konsulting
  • zainteresowania obszarem w ramach praktyki
  • samodzielności i zaangażowania, zdolności analitycznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • kreatywność i chęć działania, nastawienia na cel i umiejętność pracy w zespole
  • weryfikacja formalna dokumentów aplikacyjnych w ramach realizowanych projektów
  • analiza i synteza wniosków z otrzymanych informacji, sporządzanie raportów
  • kontakt z przedsiębiorcami w zakresie oceny projektu oraz przygotowanie pism i umów dla Beneficjentów
  • współtworzenie i monitorowanie postępów realizacji strategii CSR dla Spółki
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie CSR oraz działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
  • bezpłatne praktyki w renomowanej instytucji (min 100 h)
  • elastyczne godziny odbycia praktyki, wsparcie opiekuna praktyk
  • zdobycie praktycznej wiedzy w obszarze realizacji projektów
  • atrakcyjną lokalizację (główna siedziba w okolicach Ronda Mogilskiego/Grzegórzeckiego)
  • dla najlepszych studentów możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyk
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres praktyki@marr.pl z dopiskiem "Praktyka DSRR". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego (DSRR) podejmuje szeroką współpracę z podmiotami zewnętrznymi (w tym jednostkami samorządu terytorialnego, instytucjami otoczenia biznesu, samorządami gospodarczymi, jednostkami naukowymi, przedsiębiorcami) w zakresie integracji działań na rzecz rozwoju regionalnego w kontekście dokumentów strategicznych Spółki. DSRR jest inicjatorem kluczowych projektów wpływających na rozwój regionalny. Świadczy usługi doradcze (w tym oceny) w zakresie strategii, planów, rewitalizacji, badań oraz analiz rynku. Aktywnie stymuluje współpracę pomiędzy nauką i biznesem. Podejmuje również aktywności w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, SMART City/ SMART Region, ekonomii społecznej oraz partnerstw lokalnych, sieci i klastrów.