Valeo Autosystemy Sp. z.o.o.

staż w dziale HR
Skawina
praktyka/staż
www.valeo.com.pl
work.mailbox@valeo.com
  • Motoryzacja
  • Student/-ka studiów związanych z ZZL, psychologią, socjologią lub pokrewnych (status studenta jest wymagany)
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Wprowadzanie nowych pracowników w struktury firmy (onboarding)
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień
  • Wsparcie HR Business Partnerów w bieżących zadaniach
  • Pomoc w koordynacji szkoleń oraz procesu ocen okresowych Pracowników
  • Pomoc w organizacji eventów dla Pracowników
  • Udział w Targach Pracy
  • Płatny staż w twórczej atmosferze wśród kreatywnych, ambitnych i towarzyskich ludzi
  • Zdobycie doświadczenia w jednej z największych, międzynarodowych firm z branży motoryzacyjnej
  • Dużą samodzielność działania oraz wsparcie doświadczonych współpracowników
  • Staż min. 3-miesięczny z dłuższą perspektywą zatrudnienia
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV: https://valeo.taleo.net/careersection/ca/jobdetail.ftl?job=190006HN&lang=en&sns_id=twitter Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).” Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli: “Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.