Brandon Content Dominik Dziurzyński

Dominik Dziurzyński
dominik@brandoncontent.pl
  • Marketing / reklama / PR
  • Cześć! Jesteśmy studiem kreatywnym z Krakowa i szukamy fajnej osoby na płatny staż z zacięciem do social mediów (z możliwością późniejszego zatrudnienia).
  • Jeśli: • lubisz media społecznościowe; • świetnie piszesz i szybko działasz; • masz mnóstwo fajnych pomysłów i chcesz je zrealizować; • potrafisz odnaleźć się w nowej tematyce, zrobić research; • mile widziana znajomość menedżera reklam FacebookAds.
  • 3-miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia
Napisz parę słów o sobie, prześlij CV lub portfolio na: hello@brandoncontent.pl