Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Praktyka na stanowisku informatyka
praktyka/staż
Diana Biel
praktyki@marr.pl
  • IT / Telekomunikacja
  • podstawowa znajomość budowy komputera
  • znajomość systemów operacyjnych Windows 10 i Windows 7
  • znajomość pakietu biurowego Microsoft Office
  • znajomość usług drukowania
  • znajomość aplikacji Internetowych
  • pomoc techniczna
  • obsługa systemów
  • bezpłatne praktyki w renomowanej instytucji (min 100 h),
  • elastyczne godziny odbycia praktyki, wsparcie opiekuna praktyk,
  • zdobycie praktycznej wiedzy w obszarze realizacji projektów,
  • atrakcyjną lokalizację (główna siedziba w okolicach Ronda Mogilskiego/Grzegórzeckiego),
  • dla najlepszych studentów możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyk.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres praktyki@marr.pl z dopiskiem „Praktyka w DWP - informatyk”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Do zakresu działania Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości należy: realizacja działań komercyjnych związanych z obsługą projektów zewnętrznych oraz z doradztwem rozwojowym; świadczenie usług informacyjnych oraz promocyjnych; nadzór nad funkcjonowaniem Punktów Informacyjnych MARR; współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozwoju przedsiębiorczości; realizacja projektów wspierających aktywizację zawodową i rynek pracy; realizacja projektów wspierających cyfryzację przedsiębiorstw; udział w projektach regionalnych, krajowych i międzynarodowych związanych ze wsparciem przedsiębiorczości.