Muzeum Narodowe w Krakowie

hr@mnk.pl
  • Sektor państwowy / prawo
  • Edukacja / szkolenia
  • mile widziane doświadczenie w kwestiach związanych z administracją publiczną oraz realizacja projektów edukacyjnych z muzeami lub innymi instytucjami kultury,
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych - umiejętność współpracy i komunikacji,
  • identyfikacja z celami i działalnością Działu Edukacji MNK,
  • umiejętność pracy i kontaktu z odbiorcami oferty edukacyjnej,
  • dobra organizacja pracy, pracowitość, słowność i punktualność, odpowiedzialność, asertywność,
  • dbałość o higienę i estetykę miejsca pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w dużym zespole,
  • bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office oraz Dokumentów Google,
  • dostępność w wybrane weekendy.
  • przygotowywanie i koordynacja umów cywilno-prawnych,
  • przygotowywanie dokumentów i wniosków,
  • rozliczanie rachunków i faktur,
  • aktualizacja informacji dotyczących rozliczeń,
  • zbieranie danych frekwencyjnych i ewaluacja bieżącej działalności,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi i jednostkami MNK,
  • opieka nad stałymi współpracownikami,
  • zamawianie materiałów edukacyjnych i plastycznych,
  • dbanie o przestrzenie edukacyjne,
  • aktualizacja treści edukacyjnych na stronie MNK,
  • koordynacja promocji działań Sekcji Edukacji.
  • ciekawą pracę w renomowanej, państwowej instytucji kultury,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego pod okiem Specjalistów w przyjaznym środowisku,
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: hr@mnk.pl w terminie do 18.08.2019 z dopiskiem w tytule „Stażysta w Dziale Edukacji”. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej RODO) informuję: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Narodowe w Krakowie z siedzibą w Krakowie, Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków, kontakt: tel.0-12 43 35 620, email: dyrekcja@mnk.pl). W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod nr tel. 0-12 43 35 707 lub adresem email: ppietras@mnk.pl.