Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Bezpłatna praktyka w dziale Kongresów
EXPO Kraków- siedziba firmy
praktyka/staż
Paulina Polewka
rekrutacja@targi.krakow.pl
  • Marketing / reklama / PR
  • Hotelarstwo / turystyka / catering / restauracje
  • Dyspozycyjność ok. 1 miesiąc, 20-25 godz. tygodniowo w zakresie godz. 8-17, pon.- pt.,
  • znajomość obsługi programów biurowych (Word, Excel),
  • przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • skrupulatność i sumienność,
  • min. średnie wykształcenie,
  • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie.
  • Zbieranie i opracowywanie danych na temat branż, w których organizujemy konferencje,
  • kontakt telefoniczny z uczestnikami,
  • pomoc w przygotowaniu materiałów dla uczestników,
  • pomoc w organizacji wydarzeń towarzyszących konferencjom,
  • doraźna pomoc w pracach działu,
  • w czasie eventów – pomoc w recepcji lub przy wydarzeniach towarzyszących.
  • Oferujemy szansę zdobycia praktycznej wiedzy i zapoznania się z etapami organizacji konferencji,
  • możliwość poznania pracy event managera „od kuchni”,
  • elastyczny grafik,
  • pomoc i opiekę doświadczonego zespołu,
  • referencje z praktyk,
  • pomoc w przygotowaniu CV przeznaczonego dla przyszłego pracodawcy z branży MICE,
  • możliwość odbycia praktyki studenckiej (w przypadku studentów; niezbędna umowa z uczelni).
Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres rekrutacja@targi.krakow.pl z klauzulą: Zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przez firmę Targi w Krakowie Sp. z o.o. zarówno na poczet obecnej jak i przyszłych rekrutacji