Sarota PR Sp. z o.o.

• IT / Telekomunikacja
  • Marketing / reklama / PR
  • 4 lub 5 rok studiów
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka czeskiego
  • zainteresowanie nowymi technologiami i zagadnieniami z branży IT
  • realne zainteresowanie tematyką budowania wizerunku marek i produktów
  • umiejętność precyzyjnego, ale i ciekawego wypowiadania się na piśmie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo
  • wspieranie bieżącej pracy specjalistów ds. PR przy prowadzeniu projektów
  • udział w realizacji strategii dla klientów
  • udział w zespołowych burzach mózgów
  • solidna dawka praktycznych umiejętności
  • udział w projektach dla zagranicznych firm
  • elastyczne godziny pracy
  • płatny staż (od 1 do 3 miesięcy)
  • możliwość stałego zatrudnienia po stażu
Prześlij swoje CV i wszelkie materiały, które mogą nas przekonać do tego, że warto zainwestować właśnie w Ciebie na adres rekrutacja@sarota.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)” oraz dobrowolnie również klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji".
Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji PR dla branży IT. Działamy w Polsce, Czechach i na Słowacji, a w zakresie social media również w skali globalnej. Nasze kampanie są nagradzane w konkursach branżowych w Polsce i na świecie. Na stażu naszej agencji można nauczyć się: jak tworzyć skuteczne kampanie PR, jak tworzyć wartościowe materiały prasowe, jak prowadzić monitoring mediów i mierzyć skuteczność działań PR