Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego

• Koordynacja Wydarzeń
  • Obsługa Recepcji
  • Wsparcie Gości Konferencji
  • Certyfikat szkolenia z protokołu dyplomatycznego
  • Ubezpieczenie NNW
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://warsawsecurityforum.org/wsf-volunteer-registration/
Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego oraz Zespół Organizacyjny Warsaw Security Forum poszukują zainteresowanych sprawami międzynarodowymi młodych ludzi chcących wziąć udział w organizacji tegorocznej (już VI!) edycji Warsaw Security Forum, która odbędzie się 2-3 października br. w Warszawie! Warsaw Security Forum jest platformą dla wysokich przedstawicieli państwowych, doradców i ekspertów umożliwiającą wymianę doświadczeń i rozwój debaty na temat bieżących problemów w sferze bezpieczeństwa. Celem wydarzenia jest wypracowanie kolektywnej odpowiedzi na wyzwania i zagrożenia państw NATO i UE oraz pogłębianie współpracy w sferze obronności. Każdego roku na konferencji pojawia się wiele znanych osobistości świata polityki, wojskowych oraz ekspertów z całego świata. W tym roku forum jest współorganizowane z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, a naszym partnerem strategicznym jest Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Zadania rejestracja uczestników koordynacja wydarzeń obsługa recepcji wsparcie gości konferencji Ile czasu? 8 godzin dziennie, 1-3 październik 2019 (przed konferencją będą prowadzone kilkugodzinne szkolenia dla wolontariuszy) Minimalny wiek wolontariusza 18 lat Dodatkowe wymagania Znajomość języka angielskiego min. B2, zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa oraz stosunkami międzynarodowymi Oferujemy Ubezpieczenie NNW oraz umowę wolontariacką. Certyfikat; szkolenie z protokołu dyplomatycznego; możliwość wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji, w której uczestniczą wyłącznie uprzednio zaproszone osoby (przedstawiciele administracji publicznej, dyplomaci, eksperci).

Osoba publikująca: Olga Jando