VALEO AUTOSYSTEMY SP Z O O

(+33) 1 49 45 37 36
poland.work.mailbox@valeo.com
  • Finanse / ekonomia / bankowość
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (rachunkowość/ finanse/controlling);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu;
  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność;
  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu.
  • Przygotowanie raportów zakupowych i finansowych (dziennych, miesięcznych);
  • Pomoc w wyjaśnianiu problemowych faktur (różnice cenowe, ilościowe);
  • Zatwierdzanie zakupów materiałowych;
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji dla Kontrolera Finansowego.
  • 3 miesięczny płatny staż w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w twórczej atmosferze wśród kreatywnych, ambitnych i towarzyskich ludzi;
  • Zdobycie doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych firm z branży motoryzacyjnej;
  • Dużą samodzielność działania oraz wsparcie doświadczonych współpracowników.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV: https://valeo.taleo.net/careersection/ca/jobdetail.ftl?job=180009DZ&lang=en&sns_id=twitter Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).” Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli: “Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo.

Osoba publikująca: Olga Jando