Mota-Engil Central Europe

Małgorzata Hobora
malgorzata.hobora@gmail.com
  • Budownictwo / nieruchomości / geodezja / architektura
  • Jesteś studentem/absolwentem takiego kierunku jak: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub pokrewnym,
  • Chcesz poznać wewnętrzne procesy HR-owe,
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim,
  • Cechuje Cię komunikatywność, zaangażowanie, pro aktywna postawa w wykonywaniu obowiązków,
  • Obsługujesz MS Office (Word, Power Point i Excel),
  • Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na PŁATNY STAŻ w dziale HR, gdzie będziesz miał możliwość zdobyć cenne doświadczenie w zakresie:
  • prowadzenia procesów rekrutacyjnych (direct search, screening, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych),
  • uczestnictwo w działaniach Employer Brandingowych w firmie,
  • wsparcie w organizacji szkoleń,
  • Poznasz również takie procesy jak: ocena roczna, plany sukcesji i rozwoju pracowników, onboarding i exit interview oraz wartościowanie stanowisk pracy.
  • 3 miesięczny płatny staż,
  • Rozwój i zdobycie doświadczenia w strukturach HR,
  • Pakiet benefitów (m.in. kursy języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia oraz karta Multisport),
  • Inspirującą pracę w zaangażowanym zespole HR.
Aplikacje prosimy wysyłać po przez formularz: https://mota-engil.elevato.net/pl/platny-staz-w-dziale-hr,ja,656

Osoba publikująca: Olga Jando