Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Student

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

CENTRUM HOLDING 1

Oferowane stanowisko
Praktyka w Dziale Kadr i Płac
Miejsce pracy
Kraków
Rodzaj oferty
praktyka/staż
Ilość stanowisk
1
Osoba kontaktowa
Dział HR
Telefon
667 071 045
Faks
-
Firmowy adres e-mail
kksiazek@holding1.pl
Branża
 • Finanse / ekonomia / bankowość
 • Inne
Wymagania
 • Jeśli studiujesz i jesteś zainteresowany/a rozwojem w obszarze ZZL, jesteś otwarty/a na wiedzę i chęć uczenia się oraz dobrze zorganizowany/a. A dodatkowo dysponujesz 20h w tygodniu, to nie zwlekaj i wyślij swoje CV.
Opis zadań
 • Wsparcie administracyjnie działu (porządkowanie dokumentów, archiwizowanie, przygotowywanie i skanowanie dokumentów personalnych)
 • Uzupełnienie ewidencji czasu pracy oraz urlopów dla pracowników
 • Uzupełnienie opisów stanowisk zgodnie z obowiązującymi procedurami
 • Wsparcie działu w wypracowaniu i ulepszaniu istniejących procedur
Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
 • Miesięczną lub dłuższą praktykę bezpłatną w doświadczonym zespole osób, które lubią to, co robią
 • Praktyczny wstęp do kariery w dziedzinie zarządzania kadrami
 • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony profesjonalistów
 • Bardzo elastyczny czas odbywania praktyki
 • Referencje/opinię z przebiegu praktyk na życzenie kandydata
 • Ponadto nasze biuro mieści się w pobliżu Ronda Matecznego, dzięki czemu będziesz miał/a łatwy i szybki dojazd z i do centrum, do obwodnicy Krakowa i autostrady A4.
Forma składania aplikacji
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres kksiazek@holding1.pl wpisując w tytule wiadomości "Praktyka w Dziale Kadr i Płac". Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Holding 1 spółka akcyjna Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)” Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Holding 1 spółka akcyjna Sp.k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Centrum Holding 1 spółka akcyjna Sp.k.” „Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Centrum Holding 1 przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl” Po więcej informacji o polityce prywatności oraz standardach naszych rekrutacji zapraszamy: http://kariera.holding1.pl/
Dodatkowe informacje
Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie. Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Posiadamy nasze oddziały w Polsce oraz na Słowacji. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.
Biuro Karier nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy, praktyk, stażu i wolontariatu.

Osoba publikująca: Olga Jando

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.