FXMAG

• Marketing / reklama / PR
  • Tłumaczenie / Wydawnictwa
  • Media / grafika / sztuka / kultura / rozrywka
  • Wymagana płynna znajomość języka hiszpańskiego na poziomie minimum C1 (w mowie i zwłaszcza w piśmie)
  • Wskazane (ale nie niezbędne) zainteresowanie marketingiem (social media marketing, content marketing, e-mail marketing)
  • Mile widziane zainteresowanie rynkami finansowymi (zwłaszcza Waluty, Kryptowaluty, Giełda)
  • KREATYWNOŚĆ w działaniach i chęć do nauki i rozwoju
  • Tłumaczenie materiałów redakcyjnych z wersji polskiej na hiszpańską,
  • Tworzenie krótkich depesz na tematy branżowe,
  • Prowadzenie działań marketingowych w języku hiszpańskim (w tym e-mail marketing i content marketing),
  • Właśnie widzisz przed sobą ogłoszenie, gdzie masz możliwość dołączenia do zespołu, w którym nie będziesz tylko małym trybikiem! Weźmiesz czynny udział w międzynarodowym rozwoju projektu FXMAG!
  • Na sam początek oferujemy:
  • Miesięczne praktyki/staż, a po miesięcznym okresie próbnym – możliwość stałego zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach
  • Okazję do rozwoju swoich umiejętności językowych i zawodowych
  • Szansę na rozwój w dziedzinie marketingu, rynków finansowych i ekonomii międzynarodowej
Swoje CV prześlij nam na maila praca@fxmag.pl
Chcesz pracować w firmie rozpoczynającej międzynarodową ekspansję z praktycznie nieograniczonymi możliwościami rozwoju zawodowego? Znasz dobrze język hiszpański? Przetłumaczenie dla Ciebie kilku zdań z języka polskiego na hiszpański to pestka? Jeżeli tak to zapraszamy do współpracy przy tworzeniu hiszpańskojęzycznej wersji magazynu i portalu FXMAG. Tematyka - inwestycje, wymiana walut, giełda, kryptowaluty.