Instytut Polityk Publicznych

Praktykant w dziale mediów, PR i marketingu w sieci
ul. Kazimierza Wielkiego 18/5, Kraków
praktyka/staż
Jakub Zygmunt
ipp@ipp.expert
  • Sektor państwowy / prawo
  • Marketing / reklama / PR
  • NGO
  • Media / grafika / sztuka / kultura / rozrywka
  • jesteś studentem i chcesz zaliczyć jesienne praktyki studenckie w ciekawym miejscu
  • szukasz PRZYGODY, możliwości ROZWOJU i chcesz zdobywać DOŚWIADCZENIE zawodowe
  • chcesz realnie poszerzyć swoje KOMPETENCJE
  • interesuje Cię marketing w sieci, analiza danych, Internet to jest Twój świat
  • Zajmujemy się tożsamością wizualną Instytutu, odpowiadamy za wizerunek.
  • W Internecie tworzymy posty i mailingi. bezpośrednio organizujemy debaty oraz wydarzenia.
  • Interesuje Cię współtworzenie strategii marketingu sieciowego?
  • Dołącz do nas i zdobądź doświadczenie w zarządzaniu platformami: Facebook, Instagram, Twitter. LinkedIn oraz sofware CRM - Prowly.
  • Instytut Polityk Publicznych łączy ludzi chcących zmian i myślących nieszablonowo. Jeśli cenisz kulturę pracy oraz elastyczność pracodawcy – poznaj nas bliżej.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.ipp.expert/dolacz-do-nas lub pod linkiem https://bit.ly/2O5jANs Ponadto wyślij swoje CV na adres mailowy ipp@ipp.expert