Instytut Polityk Publicznych

• Badania i rozwój
  • Finanse / ekonomia / bankowość
  • NGO
  • Jesteś studentem i chcesz zaliczyć jesienne praktyki studenckie w ciekawym miejscu
  • Szukasz PRZYGODY, możliwości ROZWOJU i chcesz zdobywać DOŚWIADCZENIE zawodowe
  • Chcesz realnie poszerzyć swoje KOMPETENCJE
  • Lubisz prawo, ważna dla Ciebie jest troska o Polskę i sposób w jaki funkcjonuje państwo
  • Praca w dziale prawnym organizacji pozarządowej to wejście w specyfikę tego typu działalności. Oznacza to poznanie konkretnej problematyki sektora prywatnego i publicznego oraz sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce.
  • Będziesz zajmował się opracowaniem zmian w systemie prawnym w ramach naszej kampanii „Akademia Polityk Publicznych”.
  • Jeśli analiza przepisów, research prawny, kontakt z urzędami i opiniowanie aktów prawnych to Twoja specjalność – czekamy właśnie na Ciebie!
  • Instytut Polityk Publicznych łączy ludzi chcących zmian i myślących nieszablonowo. Jeśli cenisz kulturę pracy oraz elastyczność pracodawcy – poznaj nas bliżej.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na stronie: http://www.ipp.expert/dolacz-do-nas lub pod linkiem: https://bit.ly/2O5jANs Ponadto wyślij swoje CV na adres mailowy: ipp@ipp.expert