Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Student

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut Polityk Publicznych

Oferowane stanowisko
Praktykant w dziale projektowym
Miejsce pracy
ul. Kazimierza Wielkiego 18/5, Kraków
Rodzaj oferty
praktyka/staż
Ilość stanowisk
5
Osoba kontaktowa
Jakub Zygmunt
Telefon
511040348
Faks
000000000
Firmowy adres e-mail
ipp@ipp.expert
Branża
 • Sektor państwowy / prawo
 • Finanse / ekonomia / bankowość
 • NGO
Wymagania
 • Jesteś studentem i chcesz zaliczyć jesienne praktyki studenckie w ciekawym miejscu
 • Szukasz PRZYGODY, możliwości ROZWOJU i chcesz zdobywać DOŚWIADCZENIE zawodowe
 • Chcesz realnie poszerzyć swoje KOMPETENCJE
 • Chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów, który od 2015 roku pozyskał ponad 800.000 zł na realizację projektów społecznych i naukowych
 • Lubisz pracować w miejscu, gdzie poukładany świat tabel i liczb łączymy z kreatywną atmosferą
Opis zadań
 • Tutaj poukładany świat tabel i liczb łączy się z kreatywną atmosferą. Do Twoich obowiązków należeć będą: praktyka w pozyskiwaniu funduszy na funkcjonowanie organizacji, współpraca przy projektach grantowych w środowisku share point oraz sporządzanie dokumentacji projektowej.
 • Do tej pory na funkcjonowanie Instytutu pozyskaliśmy blisko 1 mln zł! Jeśli lubisz pieniądze, a pieniądze lubią Ciebie, wspólnie zatroszczymy się o kolejny milion.
Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
 • ➡️aromatyczną kawę w najlepszym towarzystwie, ➡️możliwość częściowej pracy zdalnej, jak i pracy na miejscu w nowym, dużym biurze IPP, ➡️pracę w centrum Krakowa (od jesieni ruszą z powrotem tramwaje na Królewskiej, więc będzie do nas jeszcze szybciej!), ➡️luźną atmosferę, ale pełną motywacji do działania, balkon z widokiem na zieleń, a niebawem na złocące się jesienią drzewa.
Forma składania aplikacji
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.ipp.expert/dolacz-do-nas lub pod linkiem: https://bit.ly/2O5jANs Ponadto wyślij swoje CV na adres mailowy: ipp@ipp.expert
Biuro Karier nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność przesyłanych ofert pracy, praktyk, stażu i wolontariatu.

Osoba publikująca: Piotr Rapciak

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Strona internetowa Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prezentowane na niej treści stanowią własność Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kopiowanie, publiczne rozpowszechnianie przy pomocy jakichkolwiek środków przekazu  lub wykorzystanie treści znajdujących się na stronach internetowych Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego w całości lub części w celach innych niż uzyskanie informacji. jest zabronione. W określonych sytuacjach podmiot dopuszczający się naruszenia może zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.