Instytut Polityk Publicznych

• Sektor państwowy / prawo
  • Finanse / ekonomia / bankowość
  • NGO
  • Jesteś studentem i chcesz zaliczyć jesienne praktyki studenckie w ciekawym miejscu
  • Szukasz PRZYGODY, możliwości ROZWOJU i chcesz zdobywać DOŚWIADCZENIE zawodowe
  • Chcesz realnie poszerzyć swoje KOMPETENCJE
  • Chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów, który od 2015 roku pozyskał ponad 800.000 zł na realizację projektów społecznych i naukowych
  • Lubisz pracować w miejscu, gdzie poukładany świat tabel i liczb łączymy z kreatywną atmosferą
  • Tutaj poukładany świat tabel i liczb łączy się z kreatywną atmosferą. Do Twoich obowiązków należeć będą: praktyka w pozyskiwaniu funduszy na funkcjonowanie organizacji, współpraca przy projektach grantowych w środowisku share point oraz sporządzanie dokumentacji projektowej.
  • Do tej pory na funkcjonowanie Instytutu pozyskaliśmy blisko 1 mln zł! Jeśli lubisz pieniądze, a pieniądze lubią Ciebie, wspólnie zatroszczymy się o kolejny milion.
  • ➡️aromatyczną kawę w najlepszym towarzystwie, ➡️możliwość częściowej pracy zdalnej, jak i pracy na miejscu w nowym, dużym biurze IPP, ➡️pracę w centrum Krakowa (od jesieni ruszą z powrotem tramwaje na Królewskiej, więc będzie do nas jeszcze szybciej!), ➡️luźną atmosferę, ale pełną motywacji do działania, balkon z widokiem na zieleń, a niebawem na złocące się jesienią drzewa.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.ipp.expert/dolacz-do-nas lub pod linkiem: https://bit.ly/2O5jANs Ponadto wyślij swoje CV na adres mailowy: ipp@ipp.expert