Instytut Polityk Publicznych

• NGO
  • Handel
  • Energetyka
  • Jesteś osobą młodą, aktywną i nie lubisz marnować czasu
  • Jesteś studentem i chcesz zaliczyć jesienne praktyki studenckie w ciekawym miejscu
  • Szukasz PRZYGODY, możliwości ROZWOJU i chcesz zdobywać DOŚWIADCZENIE zawodowe
  • Chcesz realnie poszerzyć swoje KOMPETENCJE
  • Interesując się polityką energetyczną, znasz się w podstawowym zakresie na źródłach energii (konwencjonalnych i alternatywnych)
  • zostaniesz częścią zespołu w nowym projekcie naukowym IPP pn. “Polityki energetyczne miast”;
  • będziesz m.in. wyszukiwać, selekcjonować i analizować informacje;
  • zostaniesz współautorem publikacji “Ranking zielonych miast”;
  • poznasz od środka działalność dynamicznie rozwijającej się organizacji typu think-and-do tank.
  • aromatyczną kawę w najlepszym towarzystwie,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej, jak i pracy na miejscu w nowym, dużym biurze IPP,
  • pracę w centrum Krakowa (od jesieni ruszą z powrotem tramwaje na Królewskiej, więc będzie do nas jeszcze szybciej!),
  • luźną atmosferę, ale pełną motywacji do działania,
  • balkon z widokiem na zieleń, a niebawem na złocące się jesienią drzewa.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na stronie: http://www.ipp.expert/dolacz-do-nas lub pod linkiem: https://bit.ly/2O5jANs Ponadto wyślij swoje CV na adres mailowy: ipp@ipp.expert