ZF Steering Systems Poland Sp. z o.o.

Asystent w dziale HR
Bielsko-Biała
praktyka/staż
Agnieszka Fiołkowska
agnieszka.fiolkowska@zf.com
  • Inne
  • wykształcenie wyższe (absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów, kierunki preferowane ZZL, Psychologia, Socjologia)
  • zainteresowanie obszarem miękkiego HR
  • chęć rozwoju
  • umiejętność pracy w grupie, dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • systematyczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu Prawa pracy będzie dodatkowym atutem,
  • organizacja szkoleń dla pracowników ZF SSP Centrum Inżynieryjnego w Bielsku-Białej
  • zarządzanie pakietem benefitowym w organizacji
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych dla konkretnych poziomów stanowisk
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • wsparcie pracowników organizacji w obszarze miękkiego HR
  • 9 miesięczny płatny staż – umowa o pracę
  • elastyczne godziny pracy - umożliwiamy kontynuację studiów poprzez dopasowanie godzin pracy do planu zajęć
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze HR w międzynarodowym środowisku pracy
  • pakiet benefitów w ramach platformy kafeteryjnej (np. karta sportowa, opieka medyczna)
Mailem na adres: agnieszka.fiolkowska@zf.com
Centrum Inżynieryjne w Bielsku-Białej jako samodzielna jednostka koncentruje się na projektowaniu systemów mechatronicznych, wytwarzaniu prototypów i przeprowadzaniu testów oraz walidacji akustycznych, mechanicznych oraz tworzeniu oprogramowania dla elektrycznych układów wspomagania kierownicy (EPS). CI w BB wspiera pozostałe Centra Techniczne na świecie jak również zakłady produkcyjne ZF w Bielsku i Czechowicach. Poszukujemy osoby zainteresowanej stażem w Dziale Personalnym w ZF Steering Systems Poland Centrum Inżynieryjnym w Bielsku-Białej.