InConventus Group Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Projektów Edukacyjnych (Praktyki)
ul.Szlak 8a, Kraków
praktyka/staż
Max
cv@inconventus.pl
  • Doradztwo / konsulting
  • Edukacja / szkolenia
  • Rolnictwo / hodowla / ochrona środowiska
  • ZACZNIJMY OD TEGO CO DLA NAS WAŻNE
  • po pierwsze ludzie – otwarci, uśmiechnięci, życzliwi, pomocni i warci poznania
  • po drugie rozwój – dostęp do najnowszych technologii i kontakt z klientem sprawiają, że nieustannie się uczymy
  • po trzecie różnorodność – w InConventus każdy dzień to nowa przygoda, każdy klient to nowa historia
  • WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Kreatywność (Młodszy Specjalista to początek Twojej drogi zawodowej i to właśnie Ty możesz ją z nami rozpocząć)
  • Zdolność szybkiego uczenia się i zdobywania nowej wiedzy
  • Samodzielność w realizacji powierzanych zadań
  • Telefoniczna obsługa Klientów w miłej i przyjaznej atmosferze, dbanie o wizerunek firmy
  • Udział w różnych zadaniach projektowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • Szukanie najlepszych rozwiązań dla klienta
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość elastycznego łączenia studiów i zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Pracę w najbardziej dynamicznej branży
  • Możliwość zdobycia nowego zawodu i ciekawego doświadczenia
  • Dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Atrakcyjny systemem bonusów uzależnionych od efektów Twojej pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie
  • Długofalową ścieżkę kariery
  • Dofinansowanie do sportu
  • Jednomiesięczny bezpłatny staż z możliwością przedłużenia na staż płatny. Po ukończeniu stażu – zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
Ciekawa forma prezentacji będzie oczywiście dodatkowym atutem! http://inconventus.pl/careers/ CV@InConventus.pl
InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Projektów Edukacyjnych (Praktyki) Organizacja wydarzeń targowych, w zakresie działań mających na celu pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z profesjonalnymi uczestnikami wydarzeń branżowych.