InConventus Group Sp. z o.o.

Montażysta filmowy (praktyki)
ul.Szlak 8a, Kraków
praktyka/staż
Max
cv@inconventus.pl
  • Marketing / reklama / PR
  • Media / grafika / sztuka / kultura / rozrywka
  • Rolnictwo / hodowla / ochrona środowiska
  • Poszukujemy osoby na stanowisko: Montażysta filmowy, która wesprze nas w produkcji filmów.
  • Dołącz do nas, jeśli jesteś w stanie zmontować materiał podobny do: https://www.youtube.com/watch?v=-fW7EMmCEPk, https://youtu.be/4bpOViuGHlA
  • Jeszcze lepiej, jeśli masz doświadczenie nie tylko w samej produkcji materiałów multimedialnych, ale rozumiesz, po co robi się takie materiały – wiesz, jaki „content” jest angażujący.
  • Nie musisz być ekspertem w tworzeniu materiałów wideo, ale nie ukrywamy, że preferujemy osoby, które mają doświadczenie w tym obszarze.
  • Dysponowanie sprzętem do produkcji multimediów – opracowywanie rekomendacji dotyczących przyszłych zakupów sprzętu.
  • Nasze biuro to zgrany zespół bardzo różnych ludzi, który lubi się na tyle, że pomimo wielu godzin spędzonych razem w pracy, nadal mamy ochotę spędzić razem czas po pracy.
  • WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w produkcji materiałów multimedialnych;
  • Znajomość narzędzi do produkcji multimediów – preferowany pakiet Adobe;
  • Zorganizowanie i zaangażowanie w projekty, nastawienie na cel i skuteczność w działaniu;
  • Podstawowa wiedza na temat video marketingu.
  • Wdrażanie strategii marketingowej poprzez tworzenie angażującego contentu wideo i audio, w szczególności:
  • tworzenie materiałów wideo i audio na potrzebę promocji produktów;
  • tworzenie materiałów wideo i audio na potrzeby content marketingu;
  • tworzenie wideo relacji z różnego typu wydarzeń – szkoleń, konferencji itd;
  • tworzenie i współtworzenie scenariuszy
  • Organizacja planu: współtworzenie procedur i procesów związanych z tworzeniem materiałów wideo.
  • Możliwość tworzenia materiałów multimedialnych dla jednej z najbardziej szybko rozwijających branż w całym świecie;
  • Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze, pełnej pomysłów i energii do realizowania w zespole.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia rozwijające kompetencje wymagane na stanowisku oraz dofinansowanie do studiów i szkoleń’
  • Możliwość elastycznego zaplanowania grafiku;
  • Szanse rozwoju zawodowego i awansu;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole;
  • Jednomiesięczny bezpłatny staż z możliwością przedłużenia na staż płatny. Po ukończeniu stażu – zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie.
Ciekawa forma prezentacji będzie oczywiście dodatkowym atutem! http://inconventus.pl/careers/ lub CV@InConventus.pl
InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko: Montażysta filmowy (praktyki) Organizacja wydarzeń targowych, w zakresie działań mających na celu pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z profesjonalnymi uczestnikami wydarzeń branżowych.